Select your language

MOCOWANIA

Image
Image
Image
Image


Uchwyty do elementów optycznych

Mocowania


Uchwyty optyczne służą do mocowania lub pozycjonowania elementów optycznych, w tym filtrów optycznych, soczewek optycznych, pryzmatów, polaryzatorów lub zespołów laserowych do zastosowań laboratoryjnych/płytek prototypowych.

Mocowania optyki to elementy montażowe, które wykorzystują szereg metod mocowania, takich jak pręt, pierścień, kinematyka lub gimbal, aby bezpiecznie trzymać elementy optyczne bez ryzyka uszkodzenia lub niepożądanego ruchu. Stołowe uchwyty optyczne są niezbędnym dodatkiem do każdego systemu optycznego lub aplikacji, zapewniając środki do pozycjonowania komponentów w celu skutecznego wdrożenia.

Edmund Optics i Excelitas Technologies oferują szeroką gamę laboratoryjnych uchwytów optycznych dostosowanych do wielu potrzeb montażowych. Mocowania optyczne zapewniają szeroki wybór różnych opcji montażu, które zapewniają znaczny potencjał dostosowania do każdego zastosowania optycznego. Różnorodność uchwytów optycznych oferowanych przez naszych dostawców ułatwia konfigurację systemu lub integrację komponentów.

Wiele uchwytów optycznych jest dostępnych zarówno w wersji angielskiej, jak i metrycznej, co zwiększa kompatybilność z szeroką gamą ław / stołów laboratoryjnych


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

MOCOWANIA ELEMENTÓW OPTYCZNYCH


E-Series Kinematic Optical Mounts

Polarizer Mounts

Optical Mirror Mounts

Laser and Fiber Optic Mounts

Optical Lens and Filter Mounts

Prism and Beamsplitter Mounts

Dostawcy

Nasi partnerzy w tej kategorii
Image
Image

Heard on the Internet

 

Imagination is more important than knowledge.

 Albert Einstein