Select your language

MachVis
LENS SELECTOR

Image
Image
Image
Image


Dobór obiektywów


MachVis Oprogramowanie do doboru obiektywów/soczewek Linos i Optem


Excelitas oferuje bezpłatny program doboru soczewek MachVis, który pomoże w znalezieniu idealnego rozwiązania w zakresie soczewek LINOS® lub Optem® spełniającego wybrane wymagania w zakresie obrazowania lub widzenia maszynowego.

Oprogramowanie MachVis jest dostępne do pobrania i zawiera wszystkie obiektywy LINOS i Optem, a także kamery PCO, wraz ze szczegółową instrukcją obsługi.

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami

Przejdź do Obiektywów

Przejdź do Kamer

Oprogramowanie MachVis Lens Selector, które pomaga w doborze optyki do kamer


Narzędzie MachVis Lens Selector mpomaga w znalezieniu odpowiedniego obiektywu do zastosowań związanych z widzeniem maszynowym.

W oparciu o cztery kluczowe parametry, adekwatne do  Twojego zastosowania, MachVis wybierze soczewki, które najlepiej odpowiadają Twojej specyfikacji:

     Rozmiar obiektu (lub powiększenie)
     Odległość robocza
     Wymiar sensora
     Typ mocowania kamery

Najnowsza wersja oprogramowania MachVis 5.4 (do pobrania na stronie Excelitas) umożliwia także użytkownikom wybieranie z naszej oferty kamer PCO i nowej serii d.fine HR-M, a także rozwiązań z obiektywami LINOS i Optem.

MachVis określa wszystkie niezbędne akcesoria (np. zespoły ogniskujące i zaciski, tubusy przedłużające, obiektywy powiększające, adaptery do mocowania aparatu, obiektywy itp.) i generuje szczegółową listę wszystkich numerów części ze schematycznymi rysunkami w kolejności montażu, aby pomóc usprawnić Twoje procesy planowania integracji i zamawiania.

Dostępne są arkusze danych w formacie PDF umożliwiające szczegółową analizę i pobieranie danych CAD 3D za pomocą jednego kliknięcia w celu wbudowania ich w rysunki systemowe, jeśli zajdzie taka potrzeba. Wszystkie specyfikacje wraz z własnymi notatkami projektowymi można łatwo zapisać w celu archiwizacji i wykorzystania w przyszłości.

Wersja on-line

Webinar: How to Simplify Your Lens Selection Process with MachVis OnLine

Chcesz obejrzeć webinar?

Dostawcy

Nasi partnerzy w tej kategorii
Image
Image
Image

Heard on the Internet

 

Imagination is more important than knowledge.

 Albert Einstein