Select your language

Stopy lutownicze

Stopy lutownicze

Dzięki wyjątkowym poziomom czystości możemy dostosowywać różnorodne stopy metali szlachetnych i bezołowiowe rozwiązania lutownicze dla przemysłu obronnego, energii słonecznej i mikroelektroniki. Dysponujemy obszerną bazą materiałów, tak by finalny produkt był odlewany i wytwarzany zgodnie z Twoimi specyfikacjami.

 

STOPY LUTOWNICZE STWORZONE Z MYŚLĄ O CZYSTOŚCI I WYDAJNOŚCI

Delikatna natura mikroelektroniki oznacza, że nie ma marginesu błędu - i nie ma miejsca na zanieczyszczenia w twoim zaawansowanym technologicznie sprzęcie. Materion produkuje stopy o wysokiej czystości z wyjątkowo niską zawartością zanieczyszczeń, aby zapewnić optymalną wydajność produktu końcowego. Dzięki szerokiej gamie form — drutów, taśm, arkuszy, wstążek, preform, ramek i innych — nasz wewnętrzny zespół produkcyjny może dostarczyć to, czego lub do czego potrzebujesz.

 

STOPY LUTOWNICZE: CZYSTOŚĆ + WSZECHSTRONNOŚĆ

Od lutów twardych dostępnych w różnych temperaturach topnienia po preformy lutownicze w wielu kształtach i rozmiarach, Materion zapewnia zaawansowane technologicznie opcje, których potrzebujesz, aby uzyskać rozwiązanie odpowiednie dla unikalnych specyfikacji Twojego projektu.

 

PRZEMYSŁOWE STOPY LUTOWNICZE O WYŻSZEJ WYDAJNOŚCI, NAJWYŻSZEJ WYTRZYMAŁOŚCI

Materion posiada szeroką gamę stopów metali szlachetnych znanych z najwyższej jakości i wyższej wydajności odlewania. Przemysłowe stopy lutownicze do elektroniki są odlewane i wytwarzane w celu spełnienia rygorystycznych norm wymaganych przez przemysł i Twoje zastosowania.

 

SREBRNE STOPY STYKÓW ELEKTRYCZNYCH

Ponad 100-letnie doświadczenie firmy Materion z metalami szlachetnymi pozwala nam tworzyć stopy srebra, które sprawdzają się w dzisiejszej zaawansowanej elektronice. Niezależnie od tego, czy produkujesz tranzystory, kondensatory, diody, izolatory, układy scalone, przewodniki lub inny wrażliwy sprzęt, nasze stopy srebra zapewniają doskonałą odporność na korozję.

 

Skontaktuj się z naszymi ekspertami a polecimy Ci najlepszy stop mikroelektroniczny, który spełni Twoje specyficzne potrzeby.

Sprawdź naszą pełną ofertę firmy Materion.

Heard on the Internet

 

Imagination is more important than knowledge.

 Albert Einstein